Sayfa 1/45 12311 ... SonSon
442 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Dantel havlu kenarı modelleri ve yapılışları

Dantel havlu kenarı modelleri ve yapılışları

Dantel havlu kenarları çeyizlerimizin olmazsa olmazıdır. Hiç çeyiz yapmıyorum diyen anneler bile birkaç havlu kenarı yapıp sandığa koyuverir. İşte bu sebeble dantel konusunda havlu kenarları baş köşede yer alır.
    Dantel havlu kenarlarını örmesi de çok zevklidir. Rengarenk iplerle adeta dans eder gibi oynarsınız. Biz kadınların tasarım gücünü gösteren bu renk cümbüşleri dantel sanatının en güzel örnekleri olarak karşımıza çıkar.
    Bende bu bölümde sizlere kolaylık olsun diye nette bulduğum modelleri bir araya getirdim. Mümkün olduğunca yapılışları ile en acemi dantelcilerin bile örebilecegi anlatımlar mevcut. Usta sanatçılar için grafikler ve farkı ülkelerin videolarınıda aldım.
    Ben yaklaşık olarak 500 dantel havlu modeline ulaşmış oldum. Daha da bulduklarımı eklemeye devam edeceğim. Sizlerden ricam burada göremediğiniz bir modeli bulduğunuzda bizimle paylaşarak model havuzumuzu geliştirmemize yardımcı olmanızdır. Keyifli seyirler, zevkle öreceğiniz modeller bulmanız umuduyla sevgilerimle...
    Güllü model tek renk havlu kenarı
    Konu Rukiye Vural tarafından (06.05.2021 Saat 22:44 ) değiştirilmiştir.

Osmanlı lale motifli harika bir havlu kenarı modeli ve tabi ki yapılışı

Simli ip ile örülmüş tam ceyizlik bir havlu kenarı modeli

Yine çok şık bir havlu kenarı modeli

Ne dersiniz tıpkı iğne oyası gibi ama tığ ile örülmüş şahane bir havlu kenarı modeli ve yapılışı

Kalpli modeller hep favorim olmuştur işte size harika bir kalpli havlu kenarı modeli

Yelpaze havlu kenarımodeli ve yapılısı

Püsküllü havlu kenarı hem kolay hemde çok şık

Uğur böcekli havlu kenarı modeli ve yapılışı

tığ ile çok güzel havlu kenarı

Sayfa 1/45 12311 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 konuk)

Bu Konudaki Etiketler