PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kumaş kaplama Yatak Başı nasıl yapılır

muhammet
19.01.2015, 16:43
7215

Malzemeleri:

3/4 inç (1.9 cm) kontrplak
3 inç (7.62 cm) kalınlığında köpük - köpük bu kalın olmak zorunda değil ama ben gerçekten derin püsküllü bir görünüm yaratır düşünüyorum
Polyester vuruş
Kumaş - Benim kraliçe yatak için ben başlık ve düğmeler için 54 inç (137.16 cm) geniş kumaş 3 metre kullanılan püskül telafi etmek için yeterli ekstra kumaş satın emin olun
Sprey yapıştırıcı
Matkap
Dairesel testere veya dekupaj
Zımba tabancası
Döşeme iğneler - gibi bu
Düğme kiti - gibi bu
Döşeme sicim / iplik
Posta bağları - mayın 8 inç (20.32 cm) uzunluğunda idi

NOT : 1 inç = 2.54 santimetre`dir

1. boyuta 3/4 kontrplak azaltın. Sen, bir dikdörtgen olarak tutmak kavisli bir top, hatta daha karmaşık bir tasarım yapabilirsiniz. En yüksek noktada 60 santim genişliğinde ve 34 santim boyunda olmak bitti Biz bir kraliçe yatak başı yaptı.

7216

2. kontrplak üzerinde düğme desen Lay. Biz 2 1/2 inç aşağı kontrplak üst bizim ilk satır başladı ve 9 inç ayrı düğmeleri aralıklı. Sizin aralığı ile kontrplak kenarına çok yakın alamadım emin olun. Ayrıca, elmas deseni için, sizin satırları alternatif gerekir - bu yüzden düğmeleri sonraki satır altında ilk düğmesinin yanına 4 1/2 inç başlayacak. Ne kadar çok düğme, daha o olacak işe unutmayın - buna göre düğmeler uzayda yani (bir arkadaşım düğmeleri arasında 12 inç yapmak vardı ve çok harika görünüyor.) Eğer desen, matkap ortaya koydu sonra Her düğme gider kontrplak ile küçük delikler. Delikler bir zip kravat ve döşemelik iğne geçmesine yeterince büyük olduğundan emin olun.

3. boyutu aşağı köpük kesin ve kontrplak üstüne sabitlemek için sprey yapıştırıcı kullanın.

4. kontrplak arkasına köpük ve elyaf onu ön etrafında vuruş sarın
7218

5. senin kumaş düğmeleri kapsayacak şekilde düğme kiti kullanın. Bu adım için, düğme kiti ile gelen yönergeleri izleyin ve başlık için düğmeler uygun miktarda yapmak. Senin kumaş kalın, sert, bu olacak aklınızda bulundurun. Bu benim için zor bir adım olduğunu bu yüzden kadife kullanılır!

6. yaklaşık 8 santim uzunluğunda parçalara sizin döşeme sicim kesin ve her düğmenin arkasına bir düğüm kravat.
7219

7. Şimdi tutamları başlatmak, bu yüzden başlık üzerinde kumaş asmak ve çalışmak için rahat bir yer bulmak için zaman. Ben başlık ortasında başlamış ve oradan dışarı benim şekilde çalıştı.

8. ön tarafında köpük çıkıp başlayıncaya kadar başlık arka itibaren, delikten bir döşeme iğne itin. Bu sizin ilk düğmeyi eklemek nerede olduğunu.
7220

9. en küçük döşeme iğne ile iğne ile dürttü noktada kumaş ile düğmeye geçirin. Sonra kumaşın arka tarafında, güvenli fermuar kravat gözünden düğmesine kravat.

7221 7222
7223

10. Şimdi döşeme iğne zip kravat sonuna teyp ve başlık arka tarafında, arka yavaşça iğne çekerek başlayın.

7224

11. kontrplağa yoluyla geliyor kez iğneden kelepçeyi Untape. Eğer arka düğmeye sıkın ise yerinde kravat tutan - İkinci kelepçeyi kullanarak, başlık üzerinden gelen zip kravat üzerinde göz ucunu kayma

12. Eğer tam düğmeye sıkın önce, elmas sorguçlu görünüm elde etmek için yerde katlama / pilelenmesi almak için başlık önündeki kumaş ile çalışmaya başlar. Eğer elmas oluşturmaya başlar kumaş kendi çoğunlukla bu yapmalıyım, ama bunu doğru koymak almak için yerlerde kumaş ayarlamanız gerekebilir. Ben düğme yaklaşık yarım sıkılır ve ben kumaş ile mutlu bir kez daha sonra tamamen düğmeye güvence gibi yapıyor iyi sonuçlar aldık.

7225 7226
7227 7228

13. bu işlemi tekrarlayın tüm püskülleri tamamlanana kadar başlık merkezinden çıkış yolu çalışma. Sonra yerine başlık ve elyaf onu arkasına etrafında ekstra kumaş sarın.

Sen duvardan için başucuna asmak veya bittiğinde o yatak ve duvar arasında yere oturmak için bir çerçeve inşa edebilirsiniz.

7229

GÜNCELLEME *: kullanılan kumaş dan renk Horizon olduğunu, Fabricut Rönesans hattı. Bir döşeme ağırlığı kadife var.

muhammet
19.01.2015, 16:51
Bir başka Başlık yapımı

https://www.youtube.com/watch?v=O5RAUbY6e-k

joyhbuber
03.04.2015, 15:36
18575

18576

18577

18578

18579

18580