Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
29 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Rukiye Vural dönüşümleri

metal kısmı delinen sabunluklarımızın yeni halleri

İsim:  telefon 249.jpg
Görüntüleme: 369
Büyüklük:  12.1 KB (Kilobyte)

konserve kavanozlar,dantel yumaklarının içindeki kartonlar ve her şeyin elimin altında olduğu bir organizer.

İsim:  telefon 247.jpg
Görüntüleme: 364
Büyüklük:  88.0 KB (Kilobyte)
    Konu Rukiye Vural tarafından (18.09.2014 Saat 14:04 ) değiştirilmiştir.

altı bir mumdan arta kalanlar içi strafor üzeri kağıt çiçekler prensesin oda süsü. çiçek rengi onun tercihi. anneanne torun etkinliği.

İsim:  telefon 260.jpg
Görüntüleme: 371
Büyüklük:  90.3 KB (Kilobyte)

çatlamış porselen tabak dönüşümü.

İsim:  telefon 237.jpg
Görüntüleme: 396
Büyüklük:  82.3 KB (Kilobyte)

kağıt ile kaftanlı kolye ucu yapımı : önce kalıbı kalın bir kartona çiziyoruz sonra 5 tane normal kağıttan kesiyoruz. kestiğimiz kaftanların 3 tanesini birbirine yapıştırıyoruz. mobilya tutkalı su karışımı ile. kuruyunca istediğimiz renge boyuyoruz. boya kuruyunca kalan iki taneyi ortasından kesip kaftanın ön kısmına yapıştırıyoruz. aynı tutkal su karışımı ile. iki katıda yapıştırdıktan sonra ben şekil olsun diye etek ucunu kıvırdım. Bu aşamada kolye ucu olabilmesi için yukarıya delik açtım. kuruyunca tekrar boyayıp üzerine desen yapıyoruz. ben eskiden kalan parlak transfer kağıtlarının kenarlarını kullandım şekiller için. onlarda kuruyunca yat verniği ile birkaç kez vernikledim.
    İsim:  2014-01-29 11.43.52.jpg
Görüntüleme: 356
Büyüklük:  9.1 KB (Kilobyte)
    Konu Rukiye Vural tarafından (18.09.2014 Saat 14:05 ) değiştirilmiştir.

insan ne diyeceğini şaşırıyor elinize sağlık harika olmus hepsi

kağıt kıvırma tekniği ile kolye ve yüzük : ben faksa gelmiş kağıtları kullandım boyaması kolay olsun diye.
    kolye için istediğiniz kalınlıkta kestiğiniz kağıdı rulo gibi kıvırıyorsunuz. ben 5 kat yaptım...istediğim kadar uzunluğu da ucunda bıraktım iyi bir yapıştırıcı ile yapıştırıp. her yerini mobilya tutkalı ile tutkalladım. kuruyunca kahverengine boyayıp. istediğim deseni dekupaj yaptım. ortasında küçük bir boşluk kalıyor zaten
    içinden kolye aparatı geçirip zincir ve boncuklarla takılacak hale getirdim. bazende kurdale geçirip takılacak hale getiriyorum.
    İsim:  2014-01-29 11.51.03.jpg
Görüntüleme: 322
Büyüklük:  9.5 KB (Kilobyte)
    Konu Rukiye Vural tarafından (20.11.2014 Saat 19:45 ) değiştirilmiştir.

Alıntı Rukiye Vural Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çatlamış porselen tabak dönüşümü.

İsim:  telefon 237.jpg
Görüntüleme: 396
Büyüklük:  82.3 KB (Kilobyte)
    Ellerinize saglik bu gulleri nasil yaptiniz?

- - - Updated - - -

kağıt ile kaftanlı kolye ucu yapımı : önce kalıbı kalın bir kartona çiziyoruz sonra 5 tane normal kağıttan kesiyoruz. kestiğimiz kaftanların 3 tanesini birbirine yapıştırıyoruz. mobilya tutkalı su karışımı ile. kuruyunca istediğimiz renge boyuyoruz. boya kuruyunca kalan iki taneyi ortasından kesip kaftanın ön kısmına yapıştırıyoruz. aynı tutkal su karışımı ile. iki katıda yapıştırdıktan sonra ben şekil olsun diye etek ucunu kıvırdım. Bu aşamada kolye ucu olabilmesi için yukarıya delik açtım. kuruyunca tekrar boyayıp üzerine desen yapıyoruz. ben eskiden kalan parlak transfer kağıtlarının kenarlarını kullandım şekiller için. onlarda kuruyunca yat verniği ile birkaç kez vernikledim.
    İsim:  2014-01-29 11.43.52.jpg
Görüntüleme: 356
Büyüklük:  9.1 KB (Kilobyte)
    ellerinize saglik bu resmin buyugu var mi?

- - - Updated - - -

En sevdiğim dönüşümüm nilüfer havuzum küvetten dönüşüm.

Eklenti 89 Eklenti 90 Eklenti 133
    buna bayildim!!! Ellerinize saglik

Tesekkür ederim benimde en sevdigim.

Harika bir kose, insanin ruhunu guzellestiren manzaralar, ellerinize saglik.

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler