Sayfa 1/2 12 SonSon
16 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: biraz da gülelim

biraz da gülelim

Hep çalış hep çalış olmaz ki ! Biraz da gülelim.
    İsim:  10155153_10154941765500657_4367876969994955103_n.jpg
Görüntüleme: 305
Büyüklük:  44.5 KB (Kilobyte)

herkes öğretmenine aşık olur ama mektup yazmaz
    İsim:  1977439_10154972451795657_8822503013809925698_n.jpg
Görüntüleme: 232
Büyüklük:  65.5 KB (Kilobyte)

Ben bunu çok beğendim )
    İsim:  IMG_129497473548264.jpg
Görüntüleme: 197
Büyüklük:  14.9 KB (Kilobyte)

Annelerin teknolojiyi kullanması iyi mi kötü mü bilemedim ��

İsim:  IMG_5225607643580.jpg
Görüntüleme: 187
Büyüklük:  10.9 KB (Kilobyte)

Yer
    KONYA /ÇUMRA
    Alıntı Emine Vural Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Annelerin teknolojiyi kullanması iyi mi kötü mü bilemedim ��

İsim:  IMG_5225607643580.jpg
Görüntüleme: 187
Büyüklük:  10.9 KB (Kilobyte)
    işte bu süper

Yer
    KONYA /ÇUMRA
    Eğer facebook hesabını çaldırmak istemiyorsan...
    Şifreniz en az 8 harf, 4 rakam, 3 işaret, 1 yön tuşu, 2 roma rakamı, 1 kilo nohut, 800 gr buğday, 1 adet nar pardon aşure tarifine geçmişim..

anne nedir
    Ne Kadar Üzsen De 10 Dakika Sonra Seni Affeden Zarif Bir Memeli Türüdür...

Yağlı Bile Olsa Tiksinmeden Saçını Okşayan,Kucağına Yatıran, Öpüp Koklayan Tek Varlıktır...

Meleğin Süt Verebilenidir...

Yarasın Diye Muhallebinin İçine Ciğer Katarak Çocuğuna Yediren Manyaklık Derecesinde fikir üretendir..

Yemek Yemeyen Çocuğun Dikkatini Çekmek İçin Elindeki Tencere Ve Tavalarla Maymunluk Yapabilen Kişidir,Kafayı Çocuklarıyla Bozmuş,Göbek Bağı Kopsa Da Yürek Bağı Asla Kopmayan,Sevgi Dolu Fedakar İnsan Dişisidir...

Bulaşık,Ütü yada başka işler yaparken Bile Otomatik Olarak Çene Çalan,Kendi Kendine Konuşan,Kadın Dırdırı Denen Mereti Erkeklere Daha Küçükten Belletendir...
    Yemek Uzmanı,Düzen İnsanı,Bilgili,Kültürlü Her Şeyi Bilen Şahsiyettir...
    Yavrularını Yol Tarafından Değil,Kaldırım Tarafından Yürütendir...
    Dizi Dizi İncidir Lakin Gerektiğinde Laf Sokma Dalında Da Birincidir...
    Sevgiliden Ayrılma Haberi Verildiğinde,'Amaaan Ben Sana Daha Güzelini Bulurum' Diyebilen Komik Bir Karakterdir...
    'Oğlum Aradım Yoktun Ben De Mesaj Atayım Dedim Sana.Gelince Ara Beni Emi Aslan Evladım Kara Börülcem Benim Öptüm Annen , Şeklinde Mesajlar Atabilen,Teknolojiyi Israrla Reddeden, Kabullenemeyen,Kafasına Göre Yorumlayan Bilişim Düşmanıdır AMA..

AMA Dünyanın En Güzel Kucağına Sahip,En Güzel Kokan, Harikulade Bir Varlıktır...

Olmadık Yerlerde İyi Ki Doğurmuşum Ulen Seni!' Diyen Ve Benim Hatırıma Benimle Freddy Mercury Dinleyen Bir Sabır Ağacıdır...

Evlatlarını Asla Ayırmayan,Aynı Zamanda Birbirinden Koruyan Güç Abidesidir...

Evde Bir Yere Uzandığınız An Orada Temizlik Yapacağı Tutan, Temizlik Konusunda Kayışı Kopardığından Temizlikçi Gelecek Diye Evi Temizleyen Balans Ayarı Kaçmış Temizlik Kaynağıdır...
    Mutfakta Yaşayan,Evde Herkesi İdare Eden Bir Tür Canlıdır...
    Sevginin Güçlerini Birleştirdiği Sonsuz Bakiredir!
    Oğlunun Damat-Kızının Gelin Olduğunu Görünce,Çocuğu Mezun Olunca,Çocuğu Gol Atınca,Çocuğu Hasta Olunca,Çocuğu Askere Gidince,Asmalı Kabağı Seyredince,Dolar Yükselince Velhasıl Buna Benzer Bir sürü Şeye Ağlayabilen,Bu Mesajı Okurken Duygulanıp Gözleri Dolabilen,Ağlamaya Meyilli Bir Yapısı Olan Duygu Pınarıdır...

Uzakta Dursa Da Yakın Hissedilen,Canı Hep İstenen,Asla Vazgeçilmeyen,Dizinin Dibinde Olmak İstenen,Evlatların Varlığını Varlığına Armağan Edebileceği,Islak Kuru Ama Heeeep Duygulu Tek Kadın Modelidir..
    Konu Rukiye Vural tarafından (16.01.2015 Saat 17:44 ) değiştirilmiştir.

Doğmamış bebekten güldüren mektup

Müstakbel anne ve baba,Bir anlık zevk uğruna beni dünyaya getirmekten siz her ne kadar mutlu gözükseniz de benim fikrimi almamış olmanız bana yaptığınız ilk terbiyesizlik.Gelmeme az bir süre kaldı.Sürekli benim için bir şeyler alıyorsunuz.Oysa ki ben kendi kıyafetlerimi kendim seçmek isterdim.Etti ikinci bir terbiyesizlik fotoğraf makinesine benzeyen bir şeylerle beni izlediniz beni kız olarak bekliyorsunuz.Güç bela sakladığım pipimi çıktığımda nereye koyacaksınız merak ediyorum.

Sevgili babacım,paraya kıyamayıp odamı kendin iğrenç bir şekilde boyadın.Yoruldun biliyorum ama şimdi o pembe boyayı kapatıp nasıl mavi yapacaksın onu da çok merak ediyorum.Annemin ismini koyacam diye annemle boşuna kavga ettiniz.Nasıl olsa ikinizin babasının da ismi golf ettin artık onu koyarsınız bende ömür boyu sizden nefret ederim.

Annecim sana gelince,sanki benim sana bir zararım varmış gibi yalandan binbir türlü naz yaptın çıkınca bunları birbir anlatacam pedere.Ama anlaşabiliriz tabi herseyin bir karşılığı var.

Daha durun bu başlangıç.Neler yapacam size...

Not:Bebek arabasının kliması olsun bari..
    Konu Rukiye Vural tarafından (16.01.2015 Saat 18:34 ) değiştirilmiştir.

ANNE VE KAYNANA FARKI

Yaşını başını almış iki eski arkadaş hanımefendi yolda karşılaşmışlar.Hal hatır sormuşlar.
    Sıra çocuklarına gelmiş.
    “Senin oğlan nasıl,evlendi mi?”diye sormuş biri,
    “Evlendi”demiş öteki,“evlendi ama ah,sorma,öyle bir gelin çıktı ki, felâket!..

“Sabahtan akşama çalışıyor,evde doğru dürüst yemek pişmiyor,
    yorgun olduğu zaman oğluma yemek pişirttiyor.

Bazen sabah kahvaltısını bile oğlum hazırlıyor.Ne dikiş var, ne ütü.
    Bir kadın bulmuş, bütün işi ona yaptırtıyor.
    Evde prensesler gibi oturuyor,oğlum için özel hiçbir şey yapmıyor, çok üzgünüm,çok…”

“Vah vah”demiş arkadaşı,“peki kızın nasıl,o da evlendi mi?”…

“O da evlendi”demiş arkadaşı,“ama o çok mutlu,öyle iyi bir damadım var ki,kızımın elini sıcak sudan soğuk suya sokturmuyor.
    Kızım çalıştığı için çok yoruluyor,çoğu akşam,yemekleri beraber pişiriyorlar,hatta bazen damadım hazırlıyor.
    İnanır mısın öyle iyi bir çocuk ki tatil günlerinde kahvaltısını kızımın yatağına götürüyor.

Bir kadın bulmuşlar, evin bütün işlerini o yapıyor,kızım evde hiç yorulmuyor,prensesler gibi oturuyor,kocası da ondan iş beklemiyor,çok memnunum,Çooookkkk“

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)