PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : hızlı yapıştıcı (japon ve karbonat ile )nasıl yapılır

Rukiye Vural
07.01.2016, 14:57
sadece hızlı yapıştırmak için değil küçük deliklerin tamirinde de kullanılabilir. çok sağlam görünüyor
delikler için yapıştırıcıyı döküp karbonat ile dolduruyorsunuz işlem tamam oluyor. Yapıştırma işlemlerinde de ise normalde birbiri ile yapışmayan materyalleri bile yapıştırıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=sptXr_K8PKU

onurveli
07.01.2016, 15:44
Sıklıkla kullandığım bir yöntemdir. fakat küçük bir uyarıda bulunayım. uygularken biraz dikkatli olmak gerekir. gerçekten çok sağlam yapıştığı için bıraktığı tortuyu temizlemek çok zor oluyor. uygulanacak yüzeyin ihtiyacı kadar sürmek lazım. birde ikisinin karışımı kimyasal bir tepkime oluşturduğundan uzun süre maruz kalmak gözleri yakar ve belli belirsiz çıkan dumanı da solumamamk gereklidri. sağlık açısından ciddi zararlar verebilir. bu pratik ve işe yarayan bilgi paylaşımı için teşekkürler Rukiye annecim. iyi günler.

bıcırık
07.01.2016, 16:13
Hiç bilmediğim bir uygulama öğrendim. Bizim gibi geri dönüşümcüler için çok faydalı olacağını düşünüyorum. Kullanan birisinden de teyid edildikten sonra mutlaka kullanacağım demektir. Bende Rukiye Hanıma Ve Onur Veliye teşekkür ederim , böyle faydalı bilgileri bizimle paylaştıkları için

Rukiye Vural
07.01.2016, 17:54
Onurcum ben tesekkür ederim verdigin bilgilere,hic uygulama yapmadıgım icin sonucları bilmiyordum...sevgili bıcırık sanada cok tesekkür ederim bize katıldıgın icin..