PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : MİA (şapşik bir british shorthairin güncesi)

Merve Vural
20.08.2014, 10:29
Merhaba hayran kitlem,bu köşede benimde patilemem konusunda ki ısrarlara dayanamadım ve kabul ettim...Miskinlikle alakası yok ama sıcaklardan dolayı fazlaca şirinlediğim şu günlerde patimden geldiğince sizinle olacağım(biraz kendimi beğenmiş bi pisi olduğumu söylüyor insanım baştan belirteyim.)2013 Ocak da muhtemelen bi kolide dünyaya gelmişim,atalarım ingiltere den göç etmişler,cinsim british shorthair,kulağa pek bi havalı geliyor huhh huuu :rolleyes:
Evimde iki insanla yaşıyorum.İnsanlarımdan biri merve,kendisi bana annecim diye sesleniyo,herzaman tınlamıyorum,ısrarcıysa donuk bakışımı atıyorum ona ama karnım açsa da çok zorlamıyorum insancığımı sonuçta belki bana ihtiyacı vardır..Evimde yaşamasına izin verdiğim diğer insanımda hakan.Merve onunda babam olduğunu söylüyor,pek bi otoriter kendisi sonuçta para onda ses etmiyorum pek,yoksa kim alacak o mamaları oyuncakları,aramızda kalsın seviyorumda keratayı çaktırmıyorum her zaman,ne de olsa şımartmamak lazım insan milletini :D Yazılarımda merve kişisine anne,hakan kişisine baba diye hitap edicem,daha kısa :D Bugünlük bu kadar yeter gidip biraz şirinleyeyim.Tamam tamam gitmeden bir fotoğrafımı da ekleyip gideceğim,az önce annem patilerken yakalamıştı...

146

hatice tarhan
20.08.2014, 15:38
Asil vede güzel yüzünün resmini istiyorum lütfen, radyo sunucuları gibi hayalimizde canlandırdığımız bir pisicikmi olacak yoksa?

Merve Vural
20.08.2014, 15:53
Harika bir yorumdu Hatice hanım :) Bizimki miskin biraz ittirmeyle hareket eden bi pisi ama neden ileride ünlü bi pisicik olmasın dimi?Kendisine ileticem güzel yüzünün göründüğü bir fotoğraf eklesin en kısa sürede ;) sevgilerimle..

Merve Vural
20.08.2014, 16:09
Kendisi şuan pek müsait değilmiş benden rica etti :)

191

gbozog
21.08.2014, 00:44
Mia'nın, Maya olanı da bizde vardı. pek bir burnu havada tipler ama insanın tenhada sıkıştırıp, göbekten bir parça koparmasına engel değil bu havaları :) benim oğlanların gözü kaldı bu güzellikte. öperiz minik burnundan :)

Merve Vural
21.08.2014, 12:54
Hemde nasıl havalılar :)) Severken ıssırasım geliyo benimde herkesin evladı kendine güzel diyolar ondan mıdır bilmem,çoğu kişi için garip bi sıfatı varmış ;) Sizin oğlan? :rolleyes:

gbozog
21.08.2014, 23:39
ben de oğlan çok. evde 5 oğlan. annemde 1 dişi, bir oğlan. bir de en büyük oğlum golden var :) ah ben onun sıfatını bal gözlerini yerim :)

hatice tarhan
22.08.2014, 12:10
O tatlı suratını yumcalamak geçti içimden pek bir asil maşallah bizde de var iki tane Ateş ve Duman, ateşim bir kaç güne kadar ilk kez anne olacak heyecanla bekliyoruz...

Merve Vural
22.08.2014, 20:46
Teşekkür ederiz Hatice hanım :) Mia doğum serüvenini anlatacak ilerleyen günlerde inş ama şu aralar sıcaklarla başı dertte,aklınıza takılan bişey olursa bildiğimiz kadarıyla yardımcı oluruz seve seve :)

hatice tarhan
23.08.2014, 10:25
Günlerdir doğum sürecinde yapmam gerekenleri araştırıyorum dışardan müdahale edecek bir durum olmaz inş.Mia nın doğum serüvenini de dört gözle bekliyorum...

gbozog
23.08.2014, 11:29
Hatice hanım benimkiler de dahil, çevremdeki bütün tanıdıklarımın kedileri sırtlarını bize dayayıp, karınlarını sevdirerek doğum yaptı :) sizin yanınızda güven duyuyorlar. ah o miniklerin ilk doğdukları hali :) çok güzel zamanlar, sabaha kadar uyumadan seyrederdim. sağlıkla gelsin bebekler inşallah.

envireng
01.03.2015, 00:34
Günlerdir doğum sürecinde yapmam gerekenleri araştırıyorum dışardan müdahale edecek bir durum olmaz inş.Mia nın doğum serüvenini de dört gözle bekliyorum...

Benim dünya güzeli, kedi krallığının prensesi kızım 4 inci tanesi dünyaya getirirken patileriyle ellerimi sıkı sıkı tuttu. Ayağa kalkmama izin vermedi. Doğum bitene kadar başında durmamı istedi. Çok korkuyordu. İlk bebek doğarken gözlerindeki korkuyu ve endişeyi görmek çok acıtıyor, ama sonrasındaki mutluluğu ve size gururla bebelerini göstermesi var ya.. çok başka birşey.. size bebekleri emanet ettiği zaman, onunla birlikte o bebekleri büyüttüğünüz zaman haarika hissedeceksiniz :)